Kwartalnik Kongregacji Genealogicznej

Urodzeni w parafii Kamienica Polska w 1903 r.


1. Petronela Krzyczmonik

c. Piotra i Zofii z Kazimierczaków 29.12.1902

2. Marianna Sitek

(w Zawadzie) c. Jana i Katarzyny z Kukułów 28.12.1902

3. Stanisława Pilśniak

c. Walentego i Agaty z Dzierzów 3.01.1903

4. Bronisław Karłowski

s. Bronisława i Anny z Krzechkich 7.01.1903

5. Weronika Holeczek

c. Franciszka i Marianny Błaszczyk 8.01.1903

6. Regina Walentek

c. Piotra i Katarzyny z Mrazów 2.02.1903

7. Waleria Szponda

c. Dydaka i Marianny z Bentkowskich 13.02.1903

8. Helena Głowacka<

c. Wojciecha i Marianny z Olawów 13.02.1903

9. Wiktoria Majchrzak

c. Antoniego i Marianny z Jabłońskich (zm. 11.03.1903) 15.02.1903

10. Kazimierz Koniecki

s. Antoniego i Domiceli z Hazlerów 13.02.1903

11. Władysław Bronisław Zgrzeblak

s. Stanisława i Józefy z Krzechkich 21.02.1903

12. Aleksander Holli

s. Michała i Apolonii z Polaczków 23.02.1903

13. Aleksander Holeczek

s. Franciszka i Karoliny z Ratmanów 27.02.1903

14. Józef Coner

s. Józefa i Michaliny z Hochausów 3.03.1903

15. Józef Kopacz

s. Szymona i Katarzyny z Raków (zm. 17.11.1968) 6.03.1903

16. Helena Gruca

c. Jana i Felicji z Cianciarów 5.03.1903

17. Bronisława Polaczek

c. Konstantego i Adaminy z Czaplów 4.03.1903

18. Bolesław Kutrzyk

s. Antoniego i Marianny z Szymanków 10.03.1903

19. Józef Stanisław Probierz

s. Józefa i Marianny z Łebkowskich 2.03.1903

20. Stanisława Jabłońska

c. Adama i Franciszki z Herejów (?) 20.03.1903

21. Teofila Charabas<

c. Piotra i Marianny z Karbowiczów 22.03.1903

22. Stanisław Wawrzynczak

s. Karola i Józefy z Olczyków 28.03.1903

23. Apolonia Kidawa

(w Zawadzie) c. Stanisława i Marianny z Sitków 3.04.1903

24. Antonina Marel

c. Ludwika i Emilii z Jungów 3.04.1903

25. Stanisław Korzekwa<

s. Wincentego i Jadwigi z Wasilewskich 19.04.1903

26. Florentyna Najnigier

c. Józefa i Anny z Dudków - X 1903

27. Stanisława Maria Szejn

c. Franciszka i Bronisławy z Cianciarów 8.05.1903

28. Władysław Sikora

s. niezam. Katarzyny Sikory 14.05.1903

29. Bolesław Krzyczmonik<

s. Adama i Bronisławy z Grudzińskich 11.05.1903

30. Weronika Januszewska

c.Józefa i Antoniny z Kowalczyków 12.05.1903

31. Genowefa Konopka

c. Władysława i Marianny z Hurasów 17.05.1903

32. Bernard Wagner

s. Aleksandra i Marianny z Barczyków (zm.10.11.1903) 19.05.1903

33. Marianna Stokłosińska

c. Franciszka i Teresy z Machaczków (zm. 23.05.1903) 22.05.1903

34. Kazimierz Pluta

s. Jana i Anny z Cabanów 22.05.1903

35. Bronisława Leszczyńska

c. Wincentego i Magdaleny z Czekajów 30.03.1903

36. Aniela Jeruszka

c. Stanisława i Teofili z Szkodów 31.05.1903

37. Petronella Grzegorzewska

c. Wacława i Augusty z Lompów?(zm. w 1956 w Tomaszowie Mazowieckim) 31.05.1903

38. Leon Blachnicki

s. Walentego i Anny z Sobotków 10.06.1903

39. Władysław Chłądzyński

s. Konstantego i Marianny z Hajnrychów (zm. 5.06.1984) 26.06.1903

40. Rozalia Bereza

c. Jakuba Berezy i Marianny z Frochów 27.06.1903

41. Janina Dojwa

c. Bronisława i Marianny z Jagodów (zm. 1.05.1989) 12.07.1903

42. Jan Kowalczyk

s. Konstantego i Konstancji z Majorów 18.07.1903

43. Leon Ciejpa

s. Bronisława i Marianny z Najnigierów 25.07.1903

44. Zygmunt Torbus

s. Jana i Franciszki z Frochów 22.07.1903

45. Jan Szmida

s. Józefa i Apolonii z Czernych 7.08.1903

46. Bronisław Pierzgała

s.Jana i Emilii z Prauzów(zm. w Niemczech) 17.08.1903

47. Kazimiera Litarska

c. Leona i Michaliny z Mrazów (zm.27.08.1903) 26.08.1903

48. Michał Gruszecki

(w Zawadzie) s. Tomasza i Marianny z Sitków 23.08.1903

49. Bolesław Goldsztajn

s.Napoleona i Anny z Świerczyńskch 29.08.1903

50. Marianna Dobosz

c.Antoniego i Heleny z Rezlerów 2.09.1903

51. Franciszek Mraz

s.Józefa i Marianny z Sitków 17.09.1903

52. Michalina Kopacz

c. Michała i Antoniny z Polaczków 18.09.1903

53. Zofia Szmidla<

c.Aleksandra i Bronisławy Pusz 17.09.1903

54. Bolesław Gorzelak

s. Jana i Katarzyny z Kidawów 2.10.1903

55. Teofil Coner

s. Wilhelma i Domiceli z Karłowskich 6.10.1903

56. Monika Blachnicka

c. Józefa i Apolonii z Nowaków 9.10.1903

57. Wanda Cianciara

c.Aleksandra i Weroniki Fazan 16.10.1903

58. Bronisław Olszewski

s. Bolesława i Marianny z Polaczków 28.10.1903

59. Władysław Zajdel<

s.Antoniego i Tekli z Celebanów 29.10.1903

60. Władysław Ratman

s.Antoniego i Anny z Wałaszków 4.11.1903

61. Stanisław Andrzej Kuśnierczyk

s.Antoniego i Agnieszki z Cianciarów 29.10.1903

62. Leon Karłowski

s.Leopolda i Apolonii z Walentów 13.11.1903

63. Wiktoria Czekaj

c.Antoniego i Balbiny z Golisów 10.11.1903

64. Klemens Najnigier

s. Antoniego i Apolonii z Karłowskich 20.11.1903

65. Stanisław Władysław Pusz

s.Bolesława i Emilii z Kuśnierczyków 11.11.1903

66. Stefania Koscielniak

c.Antoniego i Ewy z Paruchów 20.11.1903

67. Stanisław Tomasz Cianciara

s.Józefa i Apolonii z Szustrów 15.11.1903

68. Rozalia Karłowska

c. Józefa i Marianny z Szwymrów 5.12.1903

69. Józef Dojwa

s. Feliksa i Walerii z Ciurów 8.12.1903

70. Władysława Pidzik

c.Aleksego i Marianny z Michalczyków 18.12.1903

71. Janina Cianciara

c.Jana Cianciary i Moniki z Kuśnierczyków 8.12.1903

72. Bronisława Szkop

c. Konstantego i Franciszki z Wesołków 19.12.1903

73. Tadeusz Chłądzyński

s.Aleksandra i Apolonii z Kaszprów 19.12.1903